Ziyi Zhang

7,8
5 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ziyi Zhang

Pomyślcie ludzie, że być może było całkiem inaczej:
może jakiś wysoko postawiony partyjny dygnitarz narobił sobie dużej ochoty na spędzenie z
nią nocy i zaproponował aż taką sumę pieniędzy. Aktorka odmówiła i tenże napaleniec
postanowił zrobić jej bardzo czarny PR. Sądząc po tym jak łatwo i szybko wszyscy uwierzyli
- jak widać jest to bardzo skuteczne...
Nie wiem jaka jest prawda, zatem ja nie zamierzam jej oceniać.
Za to mojej oceny co do jej wyglądu i aktorstwa nie zmieniam - jest bardzo ładną i dobrą
aktorką.

MacMarko

wydaje mi się ,ze nikt z osób postronnych nie powinien jej oceniać , jej życie

Tibn

Racja.
Zresztą w ogóle nie na miejscu jest komentować i oceniać tego typu "seksualne afery".
Jak mawiała moja babcia:
pod łóżkiem byłeś, że wiesz jak było naprawdę?
;-)

użytkownik usunięty
MacMarko

Masz rację, że trochę nie na miejscu jest komentowanie tego typu afer... ale w naszej kulturze. Chińskie prawo jest o wiele bardziej restrykcyjne i grozi jej więzienie. Tutaj nie wchodzą w grę jakieś względy moralno - etyczne tylko łamanie prawa ( zwyczajne przestępstwo). Od kilku lat w zagranicznej prasie pojawiały się różne "rewelacje" - a to zastąpiła Li Gong u boku Zhanga Yimou, a to związek z Avivem Nevo dla pieniędzy... Wreszcie ta okropna afera. Mam nadzieję, że zostanie uniewinniona, szkoda tak fajnej aktorki i złamanej kariery.

MacMarko

tak, a nasze celebrytki to pod przymusem jeździł do dubaju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones