Li Gong

8,2
6 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Li Gong

ma 46 lat prawie, a po niej nie widać upływu czasu, naprawdę przepiękna i na dodatek bardzo dobra aktorka, jednak azjatki mają coś w sobie, że wyglądają zawsze młodo.

herkules5_56

Racja, prawie poplułam się z wrażenia, kiedy zobaczyłam, że ona jest starsza od mojego taty. Piękna jest, zjawiskowa.

herkules5_56

Właśnie oglądałem Shanghai ,jest boska,zmysłowa i bardzo kobieca,jestem pod jej wrażeniem

morgana116

Obejrzyj ją w świetnym filmie "Zawieście czerwone latarnie" i "Cesarzowej". Kobieta z urodą, elegancją i klasą, też zawsze się zachwycałam.

herkules5_56

NIESAMOWITE, ja nawet sprawdzałam datę urodzin, bo myslałam, że tu jest jakiś błąd - WOW - ona wyglada na jakieś 25-30 lat!

Madeleine_filmweb

Kurczę, taki zaskok. ;) Lubię gdy pokazuje swoje "pazurki", gra tą złą.

niepokorna_ja.

No, jest piękna, ale nie przesadzajcie. 46 lat? Piszecie tak jakby miała 56. Dzisiaj, 46 lat to nic wielkiego, więc i ona wciąż atrakcyjnie wygląda. Tyle.

Nick_filmweb

No aktorki po czterdziestce świetnie wyglądają. Halle Berry, Salma Hayek, Cate Blanchett, Julia Roberts czy Nicole Kidman (choć ona się akurat solidnie botoksuje) wyglądają świetnie.

herkules5_56

Nigdy bym nie powiedziała że ma tyle lat i jest tak piękna. Ale z azjatkami tak juz jest, że nie widać po nich tak bardzo upływu czasu.

herkules5_56

Zgadzam się ze wszystkim. Generalnie nie pociągają mnie azjatki, ale ta jest wyjątkowa ! Ma coś takiego, że uh... Z taką mieć romans - oddałbym wiele ! ! !

herkules5_56

Zgadzam się. Jest piękna, właściwie nie potrafie rozróżniać azjatyckich kobiet, bo wg mnie wyglądają bardzo podobnie, ale gdy wczoraj oglądałam film z jej udziałem(Cesarzowa) byłam pewna, że widziałam ją w "Wyznaniach gejszy" i miałam racje^^. Niezapomnian twarz i świetna aktorka.

Dreamer_2095

Jest piękna. Lubię takie określenie kobiety i to, że tą urodę zachowuje. Azjatki mają chyba zdrowszy tryb życia od Zachodu.

herkules5_56

Bez kitu, zamurowalo mnie. Myslalem ze w Hannibal - po drugiej stronie maski miala ze 25 lat...a tu zonk. Bardzo piekna kobieta ; )

herkules5_56

Japończycy wolno się starzeją.

sebogothic

Zgadzam się, że jest piękna! Jak oglądałem "Wyznania gejszy" to nie mogłem oderwać od niej wzroku.

sebogothic

jest napisane, że urodziła się w Chinach. poza tym jest to spowodowane prawie całkowitym unikaniem słońca oraz niezwykłą dbałością o skórę (masaże, kremy, częste wizyty u kosmetyczek etc.).

herkules5_56

Nie wiem jak ona to zrobiła, że nadal tak pięknie wygląda. Widziałem w urywkach ja w filmie z 2012 , chyba komedia, tytuł Wo Zhi Nu Ren Xin, wygląda tam olśniewająco, trudno na prawdę dymyslic sie że pani juz ma 48 !!. Jak dla mnie najpiękniejsza kobieta na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones