Li Gong

8,2
6 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Li Gong

jakieś ciekawe i dobre filmy z jej głównym udziałem?

Heller1304

Sprecyzuj co znaczy ciekawe i dobre dla Ciebie.

tearofmankind

Na pewno, nie mam na myśli tego co Tobie chodzi po głowie zboczeńcu-napaleńcu.

Heller1304

?? ŁOT DE FAK?

Pytam normalnie ziomek, nie spinaj dupeczki. Dla jednego dobre i ciekawe sa dramty, inni muszą mieć akcję.

tearofmankind

Aha, to mogłeś tak od razu. Raczej na czystą akcję jestem nastawiony, komedia jak najbardziej. Może też być kryminał, albo thriller. :)

Heller1304

Najwięcej to się chyba dzieje w Hannibalu. Po drugiej stronie maski. Całkiem spora rola.

Poza tym Szanghaj, a dla wizualki Wyznania Gejszy(świetnie tam wygląda). Z filmów z bardziej wartką akcją jeszcze Cesarzowa(w stylu Hero/Domu latających sztyletów)

Jak nie lubisz dramatów/dramatów historycznych to odpuść sobie jej początkowe filmy.

tearofmankind

Dziękuję za pomoc.

Heller1304

Osobiście polecam "Pociąg" melodramat,ale nie taki oczywisty-bardzo miło się oglądało i jak najbardziej "Cesarzowa" oraz "Wyznania gejszy" ostatnio również oglądałam "Miami Vice" film nie jest jakiś świetny,ale nie jest zły ;) zawsze miło obejrzeć Li i to nie tylko w chiśkiej produkcji,ale również w amerykańskiej. :)
"Zawieście czerwone latarnie" jedna z jej najpopularniejszych i najwcześniej nagradzanych ról w chińskim kinie,mnie jakoś nie przypadł do gustu ale może Tobie się spodoba :)

alex1208

O na pewno obejrzę, jak tylko znajdę czas. Stokrotne dzięki. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones