Li Gong

8,2
6 106 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Li Gong

to jest najlepsza aktorka na świecie. Oglądałem ponad 100 filmów a słyszałem o niej tylko raz, przy okazji Wyznań gejszy. Myślałem że spadnie po jakimś czasie, a tu nic, twardo się trzyma ze sporą przewagą już ponad tydzień. Nie jestem zwolennikiem wystawiania jedynek gdy ktoś przekroczy granicę 1000 głosów, raczej namawiam to tego aby każdy przemyślał co stawia ZANIM ktoś wparuje do TOP 10, bo potem wychodzi z tego taka sytuacja - Japończycy na czele prawie każdego rankingu. Nie, żebym był rasistą, ale to już przesada.

Robert_Sawyer

przepraszam, miało być, że oglądałem ponad 1000 filmów, zero się jedno nie wcisnęło... :)

Pozdrawiam kinomanów
Robert Sawyer

Robert_Sawyer

Jedna uwaga ona jest Chinką a nie Japonką


Moskwa_141

Przepraszam, faktycznie, mój błąd, ale to i tak nie ma w tej sytuacji żadnego znaczenia. Japończycy i Chinka zdominowali Filmwebowskie rankingi. Dlatego stworzyłem własne, zapraszam do mnie.

Robert_Sawyer

Nie wiem, czy jest najlepsza aktorka na świecie, ale to niedobrze, że słyszałeś o niej tylko raz. Bo "Zawieście czerwone latarnie" i "Żegnaj moja konkubino" to świetne filmy. No, ale nie amerykańskie.

blanchefleur

Jest bardzo ładna, do tego utalentowana 10/10 :)

Robert_Sawyer

Widziałam ją w 'Cesarzowej', 'Wyznaniach Gejszy' oraz kilku innych filmach. Muszę przyznać, że z początku byłam sceptycznie nastawiona do jej talentu aktorskiego, jednak przekonałam się z czasem, że jest lepsza, znacznie lepsza, niż sądziłam. Jednak nie mogę przyznać, że jest najlepszą aktorką na świecie. Dobrze gra, to na pewno.
W przypadku większości aktorek o tym, czy dobrze grają, czy nie, decyduje uroda - a tak myślą niektórzy - takie przynajmniej wrażenie odnoszę. Gong Li ma jedno i drugie, nikt jej więc chyba nie oceni w sposób 'A, jest ładna, to z pewnością musi dobrze grać'. Chociaż przyznam szczerze, że nie zdziwię się, jeśli usłyszę kiedyś taką opinię.
Po filmach, które obejrzałam, sądzę, że najlepiej poradziła sobie w 'Cesarzowej', chociaż jej rola Hatsumomo w 'Wyznaniach Gejszy' jest równie dobra.

PS. Nie zauważyłam, żeby rankingi zdominowali Japończycy. ;)

Robert_Sawyer

Piękna jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones